Strona główna » Kontakt

Zostaw nam swój e-mail, a my
wyślemy Ci aktualne informacje

Kontakt

Biuro Karier UMCS
poniedziałek - piątek
godzina 9.00 - 15.00

ul. Sowińskiego 12/5, 20-040 Lublin
tel.: 81 537 50 70, Tel.:/fax: 81 537 50 69
e-mail: kariera@umcs.lublin.pl
www.kariera.umcs.lublin.pl
www.facebook.com/BiuroKarierUMCS

 

Zespół Biura Karier UMCS

Marzena Bichta
Kierownik Biura Karier UMCS
doradca zawodowy - psycholog
e-mail: Marzena.Bichta@umcs.lublin.pl

Magdalena Bis
doradca zawodowy - psycholog, trener
e-mail: Magdalena.Bis@umcs.lublin.pl

Natalia Wilewska
doradca zawodowy, trener, koordynator programu "Talenty UMCS"
e-mail: Natalia.Wilewska@umcs.lublin.pl

Mirosław Ciołek
Specjalista ds. systemu USGDOP, koordynator zadania Pro Absolwent/ka
e-mail: Miroslaw.Ciolek@umcs.lublin.pl

 Anna Guzowska
Specjalista ds. współpracy z otoczeniem społeczno - gospodarczym
e-mail: Anna.Guzowska@umcs.pl

Arkadiusz Wronowski
specjalista ds. kontaktów z absolwentami i absolwentkami, koordynator ds. promocji Biura Karier UMCS
e-mail: Arkadiusz.Wronowski@umcs.lublin.pl

Mateusz Borysiuk
Specjalista ds. reformy systemu praktyk zawodowych
e-mail: Mateusz.Borysiuk@umcs.lublin.pl